Hei alle sammen,

I dag har vi i styret hatt et hastemøte rundt gjennomføringen av årsmøtet til Sunnmøre Data og Kultur. I lys av situasjonen rundt COVID-19 ønsker vi å sette helsen til våre medlemmer først og  vi har derfor besluttet å kjøre vårt årsmøte på nett.

Vi ønsker å gjøre dette så smidig som mulig for våre medlemmer som ønsker å delta på årsmøtet. Informasjonen rundt hvordan man deltar på møtet vil bli publisert på vår Discord-kanal #årsmøte. Bli med i vår Discord-server her: https://www.sdok.no/discord

Ellers så ønsker vi at våre medlemmer tar godt vare på seg selv, vis omsorg uten å være for nærme hverandre og lytt til råd fra helsemyndighetene. 

Om du har spørsmål oppfordrer vi deg til å ta kontakt med oss enten pr. epost, post@sdok.no, eller i vår Discord-kanal #årsmøte.

Med kjærlig og vennlig hilsen,
SDOK Styret